Browse By

Noc w szkole

Z piątku na sobotę 29 na 30 września klasa 5 b pod opieką wychowawczyni p. Agnieszki Sikorskiej oraz p. Anny Sikorskiej spędziła noc w szkole. Celem akcji była przede wszystkim integracja grupy, pogłębienie przyjacielskiej relacji oraz forma ciekawego spędzenia czasu.

Po przygotowaniu miejsca do spania w szkolnej świetlicy, nastąpił czas na wspólną zabawę. Uczniowie podzielili się na grupy i rywalizowali w grach logicznych: państwach – miastach, kółko i krzyżyk oraz kalamburach. Po zjedzeniu pysznej pizzy nastąpił czas na zajęcia sportowe – przeciąganie liny, rzucanie piłeczki do celu i inne. Poza tym dzieci bawiły się w „mafię”, „chowanego” i „prawda czy wyzwanie”.

Był czas również na projekcję filmów. O północy z okazji Dnia Chłopaka dziewczęta odśpiewały wszystkim panom „sto lat i złożyły życzenia. Niespodzianką była wata cukrowa, pyszne makaroniki oraz torba cukierków. Niektórzy uczestnicy wśród rozmów, śmiechów i zabaw wytrwali do rana i nie zmrużyli oka.

O siódmej zaspani uczestnicy zabrali się do sprzątania i o godzinie ósmej odbierani przez rodziców opuszczali szkołę.

 

Skip to content