Browse By

Konkurs Talentów 2017

„Odsłonili swoje talenty”

Zgodnie z tradycją witnickiego gimnazjum 10 maja w Miejskim Domu Kultury w Witnicy po raz czwarty odbył się niezmiernie emocjonujący Szkolny Konkurs Talentów.

                Konkurs,  podobnie jak w roku ubiegłym, zorganizowały panie Agnieszka Buczma oraz Małgorzata Dudkiewicz. Odbywał się on w ramach projektu  polsko  – niemieckiego, nad którym czuwali pani Dorota Waśków oraz pan Łukasz Sołtys.  W przedsięwzięciu udział wzięło ponad 80 gimnazjalistów, w tym 3 uczestniczki ze szkoły ponadgimnazjalnej, jak i niemieckiego miasteczka Sellow, co stanowi rekord w dziejach tego wydarzenia. Uczniowie pokazali swe liczne talenty w różnorodnych niespotykanych dziedzinach. Występy były podzielone na dwie grupy, a mianowicie sceniczne i manualne. Poziom pokazów zaskoczył wszystkich obecnych. Oklaski wciąż brzmiały w uszach, a podziw na twarzy szanownego jury w składzie: pani Izabela Rebeczko, pan Patryk Strzykała,  pan Maciej Pisarek, wciąż nie znikał .

W naszych progach powitaliśmy również zaproszonych gości – Zespół „Czad”, założony przez ubiegłorocznych absolwentów naszego gimnazjum . Arek, Szymon i Dawid bawili wszystkich zebranych w rytmie  muzyki disco polo. Swą obecnością zaszczycił nas też dyrektor Zespołu Szkół Samorządowych pan Adrian Wośkowiak, który pogratulował wszystkim uczestnikom niezwykłych pokazów.

Po burzliwych, pełnych emocji naradach jury ogłosiło tak długo wyczekiwany werdykt.

Kategorie sceniczne:

  1. miejsce – Kacper Krukowski(taniec)
  2. miejsce – Top model(kabaret)
  3. miejsce – Drużyna Aktimela (gra na kubkach i śpiew)

Wyróżnienia:

Jakub Hładyszewski z zespołu Stop Klatka (taniec)
Big littles blondies(taniec)
Aleksandra Rubaszewska(spiew)
Dshamila Bengs i Michelle Nell ( śpiew)

Kategoria manualna:

  1. miejsce – Kamila Rackiewicz
  2. miejsce – Natalia Krajewska (origami)
  3. miejsce – Katarzyna Titoni

Mamy nadzieję, iż w przyszłym roku ujrzymy równie wiele zaskakujących występów młodzieży.

Skip to content