Browse By

Zawody w tenisie stołowym 2016

Dziewczęta naszego gimnazjum awansowały w rozgrywkach tenisa stołowego do zawodów rejonowych

12  października 2016 roku uczniowie Gimnazjum im. Ludzi Pojednania  w Witnicy pod opieką pani Emilii Wojtczak- Burzmińskiej, wywalczyli w Ściechowie pozycje medalowe w zawodach tenisa stołowego w ramach Powiatowej Spartakiady Młodzieży. Szkołę reprezentowały w kategorii dziewcząt Weronika Kuderska z klasy III B oraz Dominika Popławska z klasy I A. Uczennice rywalizowały z najlepszymi drużynami, w konsekwencji wywalczyły  srebrny  medal i uplasowały się na  II miejscu, awansując do zawodów rejonowych. Drużynę chłopców reprezentowali  Filip Piechowiak z klasy III b, oraz Tymoteusz Kozubski z klasy II C, którzy w  końcowej rywalizacji uzyskali IV miejsce w powiecie. Gratulacje i słowa uznania uczniowie otrzymali nie tylko ze strony dyrekcji  i nauczycieli ale przede wszystkim od swoich kolegów i koleżanek ze szkoły, którzy mocno trzymali kciuki  za ich awans.

tenis1

Drużyna Gimnazjum im. Ludzi Pojednania w Zespole Szkół Samorządowych w Witnicy.
Od lewej strony: Weronika Kuderska, Filip Piechowiak, Tymoteusz Kozubski i Dominika Popławska.

PRZEJDŹ DO GALERII

Skip to content