Browse By

Wyjście zerówek do Komisariatu Policji w Witnicy

Grupa “0A” i “0B” 29 października 2023 roku odwiedziła Komisariat Policji w Witnicy. Celem wycieczki było poznanie pracy policjantów oraz zwrócenie uwagi na bezpieczeństwo. Dzieci uzupełniły swoją wiedzę zdobytą podczas zajęć w minionym tygodniu. Wizyta rozpoczęła się na dyżurce, gdzie serdecznie przywitali nas policjanci. Mieliśmy okazję zwiedzić komisariat, a tym samym poznać pracę policji. Największą atrakcją okazała się cela przejściowa oraz radiowóz. W czasie spotkania pan policjant przypomniał nam numer alarmowy na policję 997 i 112. Udzielił nam również informacji na temat bezpiecznego poruszania się po ulicy i przypomniał jak prawidłowo powiadomić służby ratunkowe w sytuacji wypadku, pożaru itp. Spotkanie z Panem Policjantem wzbogaciło wiedzę dzieci na temat bezpieczeństwa na drodze, w domu i w szkole oraz przyniosło wiele radości. DZIĘKUJEMY!

Skip to content