Browse By

Szkolny Dzień Sportu

1 czerwca  2016 odbył się w naszym gimnazjum Szkolny Dzień Sportu. Wzorem lat ubiegłych rywalizacja przebiegała pod kątem zawodów międzklasowych i indywidualnych. 8 – osobowe reprezentacje klas wzięły udział w 4 konkurencjach.

Wyniki:
klasy pierwsze: 1c – wychow. p.E. Wojtczak – Burzmińska
klasy drugie:  2e – wychow. p.S. Puchalski
klasy trzecie:  3e – wychow. p. I. Cichocka

Najlepsze drużyny otrzymały z rąk przewodniczącej Rady Rodziców p. Marii Popławskiej okazałe torty.

Na wszystkich uczniów, którzy wzięli udział w konkurencjach indywidualnych pod koniec zawodów czekała niespodzianka. Dzięki wsparciu sponsorów : Browar Witnica, Kazar – Marek Rackiewicz, Expert – Tomasz Paczkowski, Treza – Mariusz Dobrzański, Hammreman – Krzysztof Rubaszewski, Transport – Drozda, Schody – Artur Rakowski, Jarosław Błażków, Jakub Kaczmarek, Radosław Sikorski, Tomasz Siwek, których zachęcił do współpracy p. Wiesław Koronowicz. Do rozlosowania było ponad 160 nagród – między innymi: piłki, deskorolki, śpiwory, materace, torby, gadżety rowerowe i inne. Już po „45 minutach” udało się wręczyć wszystkie prezenty wylosowane przez dyrektora Adriana Wośkowiaka. Większość uczniów obecnych w szkole miała szczęście i z uśmiechem mogła wracać do domu.

A.Krupecki

GALERIA ZDJĘĆ

Skip to content