Spotkanie z Justyną Suchecką

Była moc! Był power! A wrażenia pozostaną na długo w sercach i pamięci, po spotkaniu z niezwykłą osobą- JUSTYNĄ SUCHECKĄ.

7 grudnia 2022 r. odwiedziła nas w Szkole Podstawowej nr 1 w Witnicy absolwentka witnickiego gimnazjum, witniczanka, dziennikarka, autorka dwóch książek: ,,Young power ” i  ,, Nie powiem Ci , że wszystko będzie dobrze”. W spotkaniu uczestniczyła młodzież z klas: piątej, szóstych i ósmych. Justyna ma dar zjednywania sobie ludzi, więc bardzo szybko nawiązała się nić porozumienia z uczniami. Młodzi ludzie zadawali wiele ciekawych pytań, a dzięki wyczerpującym odpowiedziom dowiedzieliśmy się o pracy dziennikarki i pisarki, o ulubionych książkach i usłyszeliśmy wspomnienia z lat szkolnych. Spotkanie było zwieńczeniem projektu ,,Warto czytać” , którego opiekunem była pani Małgorzata Dudkiewicz. Odbyło się ono również w ramach realizacji wymogów Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, nad którym czuwała pani Izabela Rebeczko.