Browse By

Mikołajki u WITNICKICH PROMYCZKÓW

3 grudnia w MGOK odbyła się zabawa mikołajkowa STOWARZYSZENIA DZIECI NIEPEŁNOSPRWANYCH „Witnickie Promyczki” dla dzieci i ich rodzin oraz zaprzyjaźnionych gości. W ramach współpracy ze Stowarzyszeniem uczennice z klas 3d i 3c: A. Fortuna, A. Jakubowska, N. Krajewska, K. Oczkowska, D. Suchecka, W. Suchecka, D. Wojdyła pomagały w prowadzeniu zabaw integracyjnych.

Imprezę zainaugurowała prezes Stowarzyszenia Pani Marzena Cyran, życząc uczestnikom wielu miłych wrażeń, a zabawę, ze znaną mieszkańcom Witnicy energią i oryginalnością, poprowadził Pan Piotr Melinis, który wcielił się w podwójną rolę: Elfa oraz w kulminacyjnym punkcie programu, w rolę Mikołaja. W odgrywaniu obu ról towarzyszyło mu grono Śnieżynek – uczennic naszego gimnazjum.

Szczegóły opisuje artykuł pod wskazanym linkiem: https://www.facebook.com/witnickiepromyczki/?hc_ref=PAGES_TIMELINE&fref=n

J. Poniedziałek

ZDJĘCIA

Skip to content