Browse By

III Szkolny Konkurs Talentów

         III SZKOLNY KONKURS TALENTÓW odbył się po raz kolejny w historii naszej szkoły. Pomysłodawcą i organizatorem tego przedsięwzięcia był Maciej Pisarek, zaś opiekunem konkursu została pani Małgorzata Dudkiewicz oraz pani Agnieszka Buczma. Tegoroczna edycja odbyła się w ramach projektu polsko-niemieckiego, nad którym czuwali pani Dorota Waśków i pan Łukasz Sołtys. Za efekty świetlne i dźwiękowe odpowiedzialni byli: Łukasz Obiała oraz Wiktor Rackiewicz.

         Konkurs odbył się 11.05.2015 roku w MDK. Przed jury, w skład którego weszli: pani Izabela Rebeczko, pan Władysław Ryl, a także Patryk Strzykała, zaprezentowali się uczestnicy w dwóch kategoriach: talenty sceniczne i talenty manualne. Na scenie uczniowie śpiewali, tańczyli, grali i rozśmieszali publikę. W tej kategorii komisja przyznała poszczególne nagrody i miejsca: I m. Klaudia Siewierska, Hanna Wojtuściszyn i Kinga Krawczyńska (Odlotowe Agentki) II m. Paulina Sajewicz IIIm. Cezary Czernecki, wyróżnienia otrzymali Anne-Marie Müller, Marcelina Szuciak, zespół CZAD i Atomówki.

         W grupie manualnej uczestnicy rysowali, szkicowali, malowali, zorganizowali wystawę fotografii, ale także układali włosy. W tej kategorii bezkonkurencyjna okazała się Daria Podgórska, która zajęła I miejsce, II miejsce należało do Aleksandry Malary, III miejsce zdobyła Martyna Płandowska.

         Wyróżnienie specjalne od Dyrektora MDK w Witnicy – Władysława Ryla w postaci karty upominkowej do sklepu Media Markt otrzymała Paulina Sajewicz.

         Swój udział zgłosiło ponad 30 uczestników, którzy występowali przy wypełnionej po brzegi  sali. Można było usiąść przy stoliku, delektować się poczęstunkiem przygotowanym przez naszych uczniów i podziwiać prezentującą się młodzież.

         Specjalnym gościem była grupa uczniów z Niemiec, która również odsłaniała przed nami swoje talenty.

         Tegoroczny konkurs talentów dostarczył nam wszystkim moc wrażeń, ponieważ młodzież zaprezentowała wiele różnorodnych umiejętności. Miejmy nadzieję, że za rok będzie równie ciekawie.

III Konkurs Talentów

Przejdź do galerii zdjęć

Skip to content