Browse By

Gwiazdka dla zwierzaka

Podsumowanie XI Edycji Akcji Charytatywnej pt „ Gwiazdka dla Zwierzaka”.

11 stycznia 2017r. grupa nauczycieli wraz z gimnazjalistami wybrała się do Ośrodka Adopcyjnego dla Zwierząt w Witnicy, przekazując zebraną karmę i akcesoria w postaci smyczy, kocyków dla przebywających tam czworonogów.

To już jest tradycją, iż nasza szkoła poprzez taką akcję  pomaga i przyczynia się do podnoszenia świadomości opieki nad zwierzętami, uczy wrażliwości i odpowiedzialności za zwierzęta, które są często wyrzucane przez właścicieli i stają się bezdomne.

Dziękujemy naszym uczniom, którzy bardzo chętnie uczestniczą w tej akcji.

                                                                                                                         Koordynatorzy akcji
B. Dudek, M, Margol, J. Poniedziałek, I RebeczkoSkip to content