Browse By

AWANS DO REJONOWYCH ROZGRYWEK W TENISIE STOŁOWYM

26 listopada 2015 roku uczniowie Gimnazjum im. Ludzi Pojednania  w Witnicy, pod opieką pani Emilii Wojtczak-Burzmińskiej, wywalczyli w Ściechowie pozycje medalowe w zawodach tenisa stołowego w ramach Powiatowej Spartakiady Młodzieży. Szkołę, w kategorii dziewcząt, reprezentowały Weronika Kuderska z klasy II B oraz Daria Podgórska z klasy III A, zdobywając III miejsce. Drużynę chłopców reprezentowali Daniel Pelechaty z klasy III A oraz Jacek Dudziak z klasy III E walcząc z najlepszymi o srebrny medal i dostając się tym samym do zawodów na etapie rejonowym.
Gratulacje i słowa uznania uczniowie otrzymali nie tylko ze strony dyrekcji  i nauczycieli ale przede wszystkim od swoich kolegów i koleżanek ze szkoły, którzy mocno trzymali kciuki  za ich awans.

tenis1 tenis2 tenis3

Skip to content