Browse By

Konkurs WIDZĘ WIĘCEJ

GIMNAZJALISTKI WYGRAŁY KONKURS GAZETY LUBUSKIEJ

Uczennice z Gimnazjum im. Ludzi Pojednania w Zespole Szkół Samorządowych w Witnicy wygrały konkurs ogłoszony przez Gazetę Lubuską „Widzę więcej”.  Nakręciły film o działaniach, jakie podejmują  w ramach wolontariatu w „Przytulisku” dla zwierząt w Witnicy. W nagrodę pojadą na dwudniową wycieczkę zagraniczną. Partnerem konkursu jest firma ICT Poland z Kostrzyna nad Odrą.  Z  okazji swojego 15-lecia chciała wyróżnić młodzież w wieku 15 lat, która dostrzega potrzeby innych wokół siebie.

W  sobotę  25 czerwca o godz. 17.00 odbędzie się uroczystość wręczenia nagród dla zwycięskich szkół. Jest to bezpłatna promocja szkoły jako miejsca, które uczy, ale także pomaga wychowywać i kształtować charakter młodych ludzi. Ponadto publikacje o laureatach będą ukazywać się na portalu oraz w Gazecie Lubuskiej. Opiekunem konkursu z ramienia szkoły była Pani Emilia – Wojtczak- Burzmińska.

Wolontariuszki „Przytuliska” w Witnicy: Katarzyna Rolnik, Julia Sikorska, Agata Kulczycka, Magdalena Kuls oraz działające na rzecz schroniska – Roksana Łukasik.

Skip to content