Browse By

Rekrutacja – klasy O

Dyrektor Zespołu Szkół Samorządowych w Witnicy ogłasza rekrutację do oddziału przedszkolnego „0” Szkoły Podstawowej nr 1 im. Ludzi  Pojednania w Witnicy, ul. Plac Wolności 7.
Termin zapisu do oddziału „0” od 18.02.2019r. do 22.02.2019r. telefonicznie na numer 95 751 52 20  lub osobiście  w sekretariacie szkoły.

Wniosek – zgłoszenie można pobrać ze strony internetowej szkoły i dostarczyć wypełniony od 25.02. 2019r. do 08.03.2019r. do godz. 15.00 do sekretariatu szkoły przy ul. Plac Wolności 7.

Zapraszamy  rodziców oddziału „0”  na  „dni  otwarte”  – 20 lutego 2019 r. (tj. środa), o godz. 17.00.

HARMONOGRAM REKRUTACJI

Regulamin rekrutacji 2019/2020

WNIOSKI:
WNIOSEK – zgłoszenie do oddziału przedszkolnego
WNIOSEK o przyjęcie do oddziału przedszkolnego dziecka spoza obwodu

Miejscowości i ulice należące do obwodu Szkoły Podstawowej nr 1 im. Ludzi Pojednania w  Witnicy ul. Plac Wolności 7 w  Zespole Szkół Samorządowych w Witnicy:
Białczyk,  Mosina, Witnica ulice: Akacjowa, 1 Maja, Azaliowa, Czereśniowa, Czerwonych Maków, Droga Jana Pawła II, Józefa Bielaka, Granitowa, Gorzowska, Jagodowa, Kolejowa, Konopnickiej, Plac Andrzeja Zabłockiego,  Pocztowa,  Maszynowa, Moniuszki, Ogrodowa, Osiedle Południowe, Papiernicza, Parkowa, Plac Wolności,  Poprzeczna,  Przemysłowa, Rybacka,
Ścieżka Rybacka, Świętego Jerzego,  Siewna,  Spedycyjna,  Spokojna,  Stalowa,  Transportowa,  Usługowa, Wędkarska, Wielka, Wierzbowa, Wiśniowa, Wodna, Wojska Polskiego,  Zaułek Kościelny, Zaułek Wodny.