Browse By

Konsultacje nauczycieli… otwórz

Harmonogram konsultacji nauczycieli od 1 czerwca 2020 r.
w Szkole Podstawowej nr 1 im. Ludzi Pojednania w ZSS w Witnicy

Lp. Imię i nazwisko nauczyciela Przedmiot Dzień/godziny Sala
1. Irena Kurzawska Język polski Środa/9:00- 9:45 23
2. Izabela Araszczuk Język angielski Środa/ 11:00-11:45 24
3. Bożena Dudek Matematyka Wtorek/ 10:00- 10:45 16
4. Izabela Rebeczko Biblioteka Poniedziałek/10:00-11:00 B
5. Beata Przywitowska Geografia Wtorek /11:00-11:45 13
6. Agnieszka Buczma J. polski Wtorek /10:00- 10:45 23
7. Katarzyna Ostałowska Edukacja wczesnoszkolna,   J. angielski Wtorek /10:00-10:45 29
8. Wanda Borawska Religia Poniedziałek /10:00-10:45 11
9. Agnieszka Kiezik- Jabłońska Technika Poniedziałek /8:00- 8:45 11
10. Wiesław Koronowicz Wf Wtorek /10:00-10:45 Hala
sportowa
11. Siwiński Zenon Matematyka Środa 11:00- 11:45 21
12. Joanna Poniedziałek Matematyka
Informatyka
Wtorek/12:00-12:45 19
13. Barbara Lentner Edukacja wczesnoszkolna Wtorek/10:00-10:45 2
14. Agnieszka Sikorska Język polski Czwartek/10:15-11:00 23
15. Brygida Strzykała Informatyka Poniedziałek/10:00-10:45 12
16. Anna Abramowicz Edukacja
wczesnoszkolna
Środa 10:00-10:45 27
17. Marek Kobylański Geografia Wtorek/9:00-11:00 12
18. Katarzyna Książkiewicz Edukacja
wczesnoszkolna
Wtorek/8:50-9:35 20
19. Lucyna Kotecka Edukacja wczesnoszkolna Środa/10:00-10:45 26
20. Tomasz Agnieszczak Religia Środa/11:00-11:45 15
21. Sebastian Puchalski Wf,EDB Wtorek/8:00-8:45 EDB
22. Adam Krupecki Wf Wtorek/11:30-12:15 Hala
sportowa
23. Joanna Mazurkiewicz Chemia Środa/12:00-12:45 15
24. Iwona Flaszyńska Historia Środa/11:00-11:45 13
25. Marta Margol Fizyka Środa/ 12:00-12:45 11
26. Dorota Waśków Język niemiecki Piątek/8:00-8:45 24
27. Renata Wysoczańska Biologia Środa/9:00-9:45 11
28. Renata Haszowska Edukacja
wczesnoszkolna
Środa/11:00-11:45 3
29. Małgorzata Dudkiewicz Język polski Środa/11:00-11:45 22
30. Joanna Rabikowska Muzyka Piątek/10:00-10:45 18
31. Anna Cincio Plastyka Środa/12:00-12:45 18
32. Małgorzata Gerono Logopedia Piątek/9:00-9:45 12
33. Emilia Wojtczak Burzmińska Wf Poniedziałek/9:00-10:45 Gab. wicedyrektora
34. Andrzej Dudek Przyroda, Biologia Wtorek/10:00-10:45 11
35 Kamila Olejniczak Język angielski Wtorek/9:00-9:45 24