Zajęcia pozalekcyjne
Zajęcia pozalekcyjne
Rok szkolny 2016/2017, I semestr
Lp. | Zajęcia pozalekcyjne | Nazwisko i imię prowadzącego | Dzień tygodnia |
Czas zajęć | Sala |
1. | Kółko matematyczne | Dudek Bożena | czwartek | 13:25-14:10 | 16 |
2. | Zajęcia wyrównawcze 2e | Dudek Bożena | środa | 8:00-8:45 | 16 |
3. | Zajęcia wyrównawcze 2c | Dudek Bożena | środa | 13:25-14:10 | 16 |
4. | Zajęcia wyrównawcze 3e | Dudek Bożena | piątek | 13:25-14:10 | 16 |
5. | Konsultacje z geografii | Przywitowska Beata | poniedziałek czwartek |
14:15-15:00 | 13 |
6. | Konsultacje z chemii | Mazurkiewicz Joanna | piątek | 14:15-15:00 | 15 |
7. | Zajęcia realizujące projekt edukacyjny w 2d | Mazurkiewicz Joanna | środa | 13:25-14:10 | 15 |
8. | Poprawy i zaliczenia z j. angielskiego (w miarę potrzeb) | Migdalski Jacek | piątek | 14:15-15:00 | 22 |
9. | Przygotowanie do egzaminu kl. 3e i 3a co 2 tydzień | Waśków Dorota | środa czwartek |
14:15-15:00 | 29 |
10. | Zajęcia ruchowo-taneczne | Cichocka Izabela | czwartek | 14:15-15:00 | hala |
11. | Fakultety z fizyki kl.3 | Strzykała Brygida | poniedziałek | 14:15-15:00 | 10 |
12 | Koło fizyczno-informatyczne | Strzykała Brygida | środa | 14:15-15:00 | 12 |
13. | Koło humanistyczne | Dudkiewicz Małgorzata | czwartek | 13:25-14:10 | 2 |
14. | Zajęcia wyrównawcze kl. 1e, 2c | Dudkiewicz Małgorzata | środa | 13:25-14:10 | 2 |
15. | Zajęcia wyrównawcze kl. 1b,c | Książkiewicz Katarzyna | poniedziałek | 14:15-15:00 | 26 |
16. | Zajęcia wyrównawcze kl. 2d | Książkiewicz Katarzyna | wtorek | 14:15-15:00 | 26 |
17. | Zajęcia wyrównawcze kl. 2a, 3a | Poniedziałek Joanna | czwartek | 13:25-14:10 | 21 |
18. | Przygotowanie do egzaminu kl. 3 | Poniedziałek Joanna | czwartek | 14:15-15:00 | 21 |
19. | Zajęcia wyrównawcze kl. 1b, 2a | Kurzawska Irena |
czwartek | 14:15-15:00 | 23 |
20. | Przygotowanie do egzaminu | Kurzawska Irena |
wtorek | 14:15-15:00 | 23 |
21. | Przygotowanie do egzaminu | Mak Wojciech | czwartek | 13:25-14:10 | 27 |
22. | Samorząd uczniowski/akademie | Mak Wojciech | czwartek | 14:15-15:00 | 27 |
23. | SKS- piłka nożna, ręczna | Koronowicz Wiesław | poniedziałek | 14:15-15:00 | hala |
24. | Zajęcia wyrównawcze kl. 1c 3e | Sikorska Agnieszka | czwartek | 14:15-15:00 | 22 |
25 | Przygotowanie do egzaminu | Kucharska-Tankielun Agnieszka | czwartek | 14:15-15:00 | 18 |
26. | Zbiórka surowców wtórnych i fakultety | Mazurkiewicz Honorata | poniedziałek | 14:15-15:00 | 11 |
27. | Przygotowanie do konkursów | Mazurkiewicz Honorata | środa | 14:15-15:00 | 11 |
28. | Zaj. wyrównawcze z języka polskiego 1a | Rebeczko Izabela | środa | 14:15-15:00 | biblioteka |
29. | Koło historyczne | Chudzik Paweł | środa | 13.25-14.10 | 20 |