Ładowanie


Cytat dnia:  "Człowiek nie jest szczęśliwy tak długo, dopóki pozostaje mu jeszcze coś do pragnienia i szukania."
   Tomasz z Akwinu

DANE
Gimnazjum w Witnicy
ul. Plac Wolności 7
66-460 Witnica

tel. 095 7515220

gim.witnica@wp.pl

BIULETYN

Dla_przyszłego_pierwszaka

PROGRAMY
(ocenianie, klasyfikacja)

ocenianie klasyfikacja_semestralna klasyfikacja_sem_nowa


INFORMACJE
+ Kadra
+ Kalendarz
+ Koła zainteresowań
+ O nas
+ Plan lekcji
+ Podręczniki
+ Procedury postępowania
+ Program wychowawczy
+ Projekt edukacyjny
+ Rada Rodziców
+ Regulamin Szkoły
 -  Samorząd Uczniowski
+ Spotkania z Rodzicami
+ Statut szkoły
+ System Oceniania
+ Uczniowie

WYDARZENIA
+ Akademie
+ Akcje charytatywne
+ Biblioteka
+ Blok humanistyczny
+ Blok mat.-przyrodniczy
+ Egzamin gimnazjalny
+ Kampania Trzeźwości
+ LOP
+ Projekty
+ Sport
+ Wycieczki
+ Z życia szkoły

GAZETKA
"Witnicki gimnazjalista" w formie elektronicznej
 
gazetka.gif

Licznik

   odwiedzający

   odwiedzających online


Samorząd Uczniowski - Wyniki wyborów do RSU 2010

Protokół z wyborów do Rady Samorządu Uczniowskiego.

W dniu 30.09.2010r. odbyły się wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego.

Wybory zorganizowała i przeprowadziła Komisja w składzie:

- Michał Mikisz ( 1f )

- Patrycja Kopyra ( 1d )

- Sylwia Młynarczyk ( 2c )

- Karolina Sobalska ( 1d )

- Weronika Pawlak ( 2d )

- Alicja Szuter ( 3c )

- Szymon Lemieszek ( 2b )

- Marta Mazur ( 2a )

- Klaudia Rupniak ( 3e )

pod opieką p. Iwony Flaszyńskiej.

Uprawnionych do głosowania było 455 osób, 2 uczniów było zawieszonych w prawach ucznia (nie wzięli oni udziału w wyborach).

W wyborach wzięło udział 370 uczniów, w tym z klas I 144 osoby, z klas II 98 osób i z klas III 128 osób.

Oddano 346 głosów ważnych i 24 głosy nieważne.

Wyniki głosowania:

Lista nr 1 klasy I

- Barkowska Kinga – 51 gł.

- Moskwa Emilia – 79 gł.

-Pacak Klaudia – 43 gł.

- Pankiewicz Angelika – 36 gł.

- Przywitowska Joanna – 82 gł.

- Stieler Mirella – 80 gł.

Lista nr 2 klasy II

- Abramowicz Monika – 56 gł.

- Biskowska Patrycja – 15 gł.

- Grala Seweryn – 10 gł.

- Hajnrych Dawid – 36 gł.

- Jasińska Agata – 31 gł.

- Karczmarz Patryk – 14 gł.

- Mazur Karolina – 32 gł.

- Osiński Mateusz – 17 gł.

- Pęcak Daria – 24 gł.

- Stieler Kamil – 12 gł.

- Woźniak Iga – 12 gł.

Lista nr 3 klasy III

- Andruszko Dawid – 56 gł.

- Janowicz Adrianna – 44 gł.

- Karpiak Alicja – 47 gł.

- Smyklińska Alicja – 65 gł.

- Wrzesińska Angelika – 41 gł.

- Krawczyńska Kinga – 54 gł.

Do Rady Samorządu Uczniowskiego wchodzą:

z klas I :

- Przywitowska Joanna

- Stieler Mirella

- Moskwa Emilia

z klas II :

- Abramowicz Monika

- Hajnrych Dawid

- Mazur Karolina

Jasińska Agata

z klas III :

- Smyklińska Alicja

- Andruszko Dawid

- Krawczyńska Kinga

- Karpiak Alicja

- Janowicz Adrianna

GRATULUJEMY!!!

 


Data utworzenia: 26/09/2010 @ 19:47
Ostatnie zmiany: 08/11/2010 @ 14:03
Kategoria : Samorząd Uczniowski


podglšd wydruku podglšd wydruku     Wersja do druku Wersja do druku


Panel

 Number of members 27 members


Użytkownicy online

( nikt )

Szukaj





Sonda
Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Trenuję ulubione dyscypliny sportowe, ćwiczę
Czytam książki, czasopisma
Oglądam telewizję
Słucham muzyki
Odrabiam lekcje, uczę się
Gram w gry komputerowe
Serfuję w sieci
Wyniki

Kalendarz


Akcje
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła"



www.edukator.org.pl
spd.gif
mammarze.jpg
grosz.gif

pajacyk

^ Góra ^

  (c) Witnica 2006-2009, JP

Strona załadowana w 0.03 sekundę